TakSięSkłada i FCzW – warsztaty kreatywne cz.1

Wszyscy mamy jakieś postanowienia w Nowym Roku. Jednym z naszych jest urozmaicanie Wam Wolnego Czasu w jak najbardziej kreatywny sposób, dlatego zaczynamy 2017 od superwarsztatów z Agą z TakSięSkłada! Możecie polubić stronę Agi tutaj.

Pierwsze warsztaty odbyły się 16. stycznia w BALu, Aga nauczyła nas robić notesy recyklingowe przy użyciu tektur, kartonów, kartek, papierowych odpadów, ozdabiane metodą decoupage i scrapbookingu. Poniżej możecie zobaczyć co z tego wyszło! 🙂

Kolejne warsztaty odbędą się:

DATA: 13 luty
TEMATYKA: Albumy na zdjęcia
CZAS TRWANIA: 3 godz. (17:00-20:00)

Nawiązując do tradycji rodzinnych albumów stworzymy miniaturę własnego albumu, wykorzystując czarny papier i kalkę. Każdy stworzy również okładkę według własnego pomysłu. Do dyspozycji będziemy mieć tektury, kartony oraz pasmanteryjne bibeloty.
Przynieście odbitki lub wydruki ok 5-7 wybranych zdjęć!

DATA: 13 marzec
TEMATYKA: Notesy szyte/artbooki
CZAS TRWANIA: 3 godz. (17:00-20:00)

Będziemy tworzyć spersonalizowane, pełne indywidualnych rozwiązań i nietypowych elementów artbooki – notesy, które staną się przestrzenią dla Waszych artystycznych inspiracji!

O pozostałych wydarzeniach będziemy informować tutaj oraz na naszym Facebooku.

Wielkie podziękowania dla firmy Cisco za wsparcie, dla BALu za udostępnienie miejsca i dla Agi za wspaniałe kreatywne wejście w Nowy Rok!

Do zobaczenia!

Wasz Czas Wolny

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *